Telefon: 0 326 285 64 44

Şirket Profili

Hatay Lazer Kesim

KAVAK TEKNİK

KAVAK TEKNİK olarak makine parkurumuzda bulunan ERMAKSAN LASERMAK - CO2 Lazer Kesim Makinesi ile Hatay'da yüksek kalitede ve kısa sürede hatasız kesim yapmaktayız. Lasermak ile maksimum hassasiyet ve kalite ile en yüksek üretim kapasitesinde kesim yapabilmek mümkündür.  Stoklarımızda siyah sac, dkp, paslanmaz (Inox) malzeme mevcut olup malzeme dahil fiyat verilebilmektedir.

KAVAK TEKNİK olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sac bükümü yapmaktayız.Tüm çalışmalarımız bilgisayar çizimi olup kusursuzluk hedefimizdir.

KAVAK TEKNİK olarak teknik bilgi ve teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetine dayalı çelik çatı imalatı yapmaktayız. Üretimde, makine parkurumuzda bulunan lazer kesim makinesini en aktif şekilde zamandan tasarruf sağlayarak kullanmaktayız. Cıvata ve somun birleştirerek oluşturulan bu yapılar sökülüp yeniden takılabilme özelliğini de beraberinde getiriyor. Bu şekilde çatılar daha dayanıklı olarak üretiliyor. Kar ve yağmurun fazla olduğu bölgelerde bile çelik çatı sistemleri kötü hava koşullarından etkilenmez. Üst kapatmada isteğe bağlı olarak ısı yalıtımlı panel veya trapez sackullanılmaktadır.

Yukarı Çık